| 021.rs

Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas kritikovao je ocenu evropske komesarke za proširenje Martu Kos da je Srbija, kako je navela, ispravljanjem "Mrdićevih" zakona napravila važan korak ka članstvu u EU".
"Ovo je kao da iz
Beograda treba da odeš u Novi Sad, a ti kreneš u drugom smeru i stigneš
u Niš. Svi ti kažu jesi lud, treba u Novi Sad da ideš, ne u Niš",
napisao je Đilas na društvnoj mreži X.
"Ti prvo pokušaš da ubediš sve da
je to gde si Novi Sad, pa kad ne uspeš kreneš nazad ka Beogradu i dalje
ka Novom Sadu. Ali ne stigneš ni do Beograda već ostaneš usput negde,
recimo u Požarevcu, i onda ti kažu bravo, to je pomak, sad ideš u dobrom
smeru....", dodao je
Нема коментара:
Постави коментар